Název turnaje: Předvelikonoční vajíčko 4+1
Turnaj pořádá: TJ Sokol Horka nad Moravou
Datum konání turnaje: od: 21.3.2020
do: 21.3.2020
Kategorie:
Informace k turnaji:
Kategorie mini mladší - MLM (roč. nar. 2011 a mladší) Turnaj se odehraje v tělocvičně ZŠ v Horce nad Moravou, ul. Lidická č. 396/9. V případě zájmu můžete s sebou přivést i mladého rozhodčího, který by si chtěl pískání vyzkoušet, či se vněm zdokonalit – dejte nám dopředu vědět. Během turnaje bude k dispozici bufet s bohatým občerstvením. Na turnajích se nebude počítat skóre. Hrací doba: 2 x 10 min., s 2 minutovou přestávku a 3 minuty mezi utkáním. Technické ustanovení: hraje se systémem každý s každým, dle pravidel miniházené 4+1. Počet družstev: max. 6 Ceny: všechna družstva obdrží diplomy, věcné ceny a sladkosti. Z každého týmu bude vyhlášen talent družstva, který obdrží diplom, věcnou cenu a sladkosti. Startovné: 400,- Kč / družstvo. Přihlášky: zasílejte e-mailem na adresu: hazena-horka@email.cz . Uzávěrka přihlášek: 7 kalendářních dní před konáním turnaje.