TV COM

Kalendář

<květen 2024>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Fórum ČSH

OMLOUVÁME SE ZA DLOUHODOBOU NEFUNKČNOST INFORMAČNÍHO FÓRA, jehož činnost je znovu obnovena. Máte-li konkrétní dotaz, můžete využít tohoto fóra nebo jej adresovat přímo příslušnému pracovníku ČSH. Dotazy na vedení ČSH adresujte na vtipil@chf.cz, případně pr@chf.cz. Dotazy na trenérské semináře, kreditový systém a pod., stejně jako na mládežnické projekty ČSH, můžete adresovat na mladez@chf.cz. Dotazy na téma rozhodčích (licence, noví zájemci, školení atd.) můžete adresovat na kr@chf.cz. Připomínky, podněty a názory ke zpravodajství můžete zasílat na adresu pr@chf.cz nebo přímo na vtipil@chf.cz případně vejrostova@chf.cz. Pokud chcete dotaz položit přímo přes veřejnou platformu Informačního fóra, prosíme o respektování a dodržování níže uvedených pravidel: 1. Neposílejte do fóra jakékoliv polemiky, vlastní názory, vysvětlení atd. Nebudou zveřejněny, neboť se nejedná o fórum diskuzní. 2. Snažte se stručně a jasně formulovat Váš dotaz tak, aby byl pro odpovídajícího i čtenáře přehledný. Redakce ČSH má právo dotaz upravit nebo redakčně zkrátit. 3. Nezapomeňte si před tím, než pošlete Váš dotaz, prohlédnout některé již zodpovězené dotazy zpětně. Možná tam najdete i ten, který je tomu Vašemu podobný (a tedy i kýženou odpověď). 4. Vždy uvádějte Vaše jméno i příjmení a email. Na dotazy bez vyplněných údajů o jméně, příjmení a kontaktu nebudeme reagovat. Děkujeme. K otázce fungování Informačního fóra se můžete obracet na vtipil@chf.cz.

Jméno *
E-mail *
Text *
* Vyplnit povinně
 

Odpovědi

30.05.2017 ptal(a) se: Zuzana
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co musí být obsaženo v lékarničce při mistrovském utkání, popřípadě kde seznam materiálu mohu najít. Děkuji za odpověď
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, Rozpis soutěží ČSH v bodě 10.7 pouze konstatuje, že pořadatel utkání musí mít: „V blízkosti hrací plochy dostatečně vybavenou lékárničku,“ avšak nebylo a není ambicí ČSH obsah lékárničky dále specifikovat nebo nařizovat počty konkrétních léků či obvazového materiálu.
21.04.2017 ptal(a) se: Michal
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to bude s mužskými soutěžemi v sezóně 2017/18 ? ( 2. liga JZĆ) Když extraliga bude mít pouze deset účastníků. Děkuji za odpověď
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, pravidla pro postupy i sestupy všech mužských ligových soutěží jsou přesně stanovena v jejich platných rozpisech z července roku 2016. Rozpisy Extraligy a v návaznosti na něj i rozpisy dalších soutěží počítaly pro sezónu 2017/18 s počtem 10 týmů v nejvyšší soutěži. V případě 2. ligy mužů tedy platí, že vítězové českých skupin a vítězové moravských skupin se utkají v barážích o právo postupu do 1. ligy, sestupovat z nich budou 1 – 4 celky dle regionální příslušnosti (v návaznosti na regionální příslušnost sestupujících týmů z 1. ligy, případně postupující z nižších soutěží).
31.01.2017 ptal(a) se: Jaroslav Kruml
Dobrý den ,chtěl jsem se optat,jestli bude probíhat školení trenérů na licenci C,Děkuji
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, informace ke školením a doškolením trenérů v roce 2017 naleznete přehledně zde: http://bit.ly/2lJ9KyX.
12.01.2017 ptal(a) se: Radan Ustrnul
Dobrý den, prosím o informaci, zda už je rozhodnuto, kde a kdy se bude konat European Champinship for Veterans 2017. Díky moc za případné bližší info.
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, tuto informaci jsme zatím ze strany EHF neobdrželi. Jak se tak stane, budeme o tom informovat formou článku s příslušnými údaji pro potencionální zájemce o účast.
09.01.2017 ptal(a) se: Libor Cenigr
Dobry den, je znam seznam hracu kempu nadeji, ktery zacina 26. 1.? Dekuji
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, seznam hráčů zveřejníme v době konání akce v rámci zpravodajství, které z ní přineseme.
05.01.2017 ptal(a) se: Tomáš Vejvar
Dobrý den, uskuteční se v nejbližší době školení trenérů na licenci B? Díky
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, školení licence B bude v následující sezóně probíhat dle tradice na Moravě (Olomouc, za spolupráce s tamní UP). Detaily jsou v tuto chvíli ještě řešeny, po jejich upřesnění budeme informovat skrze webové stránky, fb profil ČSH i interní komunikaci.
02.01.2017 ptal(a) se: Bárta Miroslav
Bude nějaké hodnocení RHC a jak to bude pokračovat
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, odpověď na Váš dotaz rozdělím do dvou částí. Co se týče hodnocení a vyhodnocení RHC, tak to proběhlo v uplynulých měsících interně s každým z center. Jejich status byl prodloužen o půl roku tak, aby navázaly na připravovaný model fungování v příštích sezónách. Ten nyní bude projednávat Exekutiva ČSH i jeho Rada. Po následném sběru podnětů také přímo z hnutí bude vyhlášeno výběrové řízení na budoucí RHC (mládež do 15 let) i připravované TCM (15-19 let).
07.12.2016 ptal(a) se: Markéta Volková
Dobrý den, je možné v přestupním termínu změnit hostování hráči, který za podzim jako "hostujíci" neodehrál ani jeden zápas, ale chtěl by přestoupit do oddílu, který hraje stejnou soutěž?
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, hostování lze v přestupním termínu předčasně ukončit, slovo "změnit" by ale mohlo být zavádějící. V jednom přestupním termínu totiž může hráčka/hráč učinit pouze jednu přestupní operaci, tedy například ukončit hostování nebo přestoupit do jiného klubu nebo zřídit hostování - ale vždy jen jednu z těchto možností. Počet odehraných či neodehraných utkání nehraje žádný vliv. V případě nejasností se obraťte na soutěžní úsek ČSH.
28.11.2016 ptal(a) se: Jiří Melka
Víme kdy a kde bude Konference mládeže 2017?
odpovídal(a): Jan Vtípil
Dobrý den, pane Melko, Konference mládeže se uskuteční ve dnech 7. až 8. ledna 2017 a to v Náchodě. Veškeré potřebné informace naleznete zde: http://www.svaz.chf.cz/content.aspx?contentid=22315
22.11.2016 ptal(a) se: Petr Voženílek
Ahoj, bude v nejbližší době nějaké školení trenérů na licenci C?
odpovídal(a): Jan Vtípil
Zdravíme Vás, Petře, termíny školení na rok 2017 zatím známy nejsou. Až jednotlivé krajské svazy, která tato školení organizují, dodají termíny, budou na stránkách ČSH zveřejněny v přehledové tabulce. O tomto kroku budeme informovat i formou aktuality.