TV COM

Kalendář

<květen 2024>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.7.2020 otevřeno: 1650 x

Návody a záznam ze školení H-netu 2.0 ze dnů 8. a 9. 7. 2020 jsou dostupné on-line

V uplynulém týdnu proběhla dvojice informačních on-line školení pro klubové správce stran nových funkcionalit informačního systému H-net 2.0. Přinášíme vám shrnutí nejpodstatnějších informací, záznam školení i potřebné manuály k nově spuštěným oblastem H-netu 2.0. Rovněž upozorňujeme, že všem členům již byly vygenerovány přístupy do osobní zóny, což jim umožňuje vlastní přihlášení do H-netu 2.0.

 

Během uplynulého víkendu byla jednak připravena rozlosování soutěžích organizovaných ČSH a také přijaty přihlášky družstev, čím došlo ke generování položek za startovné do soutěží. Zároveň byly vygenerovány členské příspěvky všem aktivním členům ČSH (na základě podkladů pro aktualizaci členských základen dodaných klubovými správci) a rovněž aktivním členům, kteří měli v systému zadánu emailovou adresu, byly generovány přístupové údaje do Osobní zóny.

Na všechny tyto proběhlé procesy jsme upozorňovali v rámci webinářů, které proběhly v minulém týdnu. Jakožto výstup z tohoto on-line školení jsou vám k dispozici:

manuál zabývající se agendou žádostí (přestupní řízení, smlouvy, licence), vzdělávacích akcí a soutěžního modulu zde,

• odkaz na Youtube obsahující kompletní záznam z tohoto webináře zde

 

Velice významným způsobem na agendu tohoto webináře navazuje otázka legislativy, proto na tomto níže uvedeném odkaze najdete aktuální legislativní předpisy, zejména Zásady přestupního řízení – veškeré dokumenty budou vbrzku součástí sekce Dokumenty v H-netu 2.0.


Poprosíme rovněž o respektování několika důležitých drobností, se kterými jsme se již za těch několik dní plného provozu setkali, a sice:

1. Během několika dnů se již do svých osobních zón přihlásila přibližně šestina všech členů, kterým byly vygenerovány přístupy – pro účely dosažení maximálního počtu přihlášených vás tímto prosíme, abyste informace o novém IS předali uvnitř vašeho klubu a zajistili tak přihlášení vašich členů.

2. Pro potřeby nového IS byl vytvořen nový bankovní účet ČSH, jehož číslo je uvedeno v detailu každé objednávky k uhrazení pod tlačítkem „Převodem“ – nové číslo zní: 2201777472/2010 – proto důrazně upozorňujeme všechny, kdo v minulých dnech provedli platbu převodem na původně využívané číslo účtu, že tyto platby nejsou pro H-net 2.0 relevantní a třeba je uhradit znovu na správný účet (pro platby původní je možné si požádat o vratku).

3. Stran plateb v tuto chvíli zejména členských příspěvků prosím o interní domluvu mezi členy (příp. jejich zákonnými zástupci) a klubovými správci – aby nedocházelo k duplicitním platbám a nebylo tak nutné řešit vratky.

4. V minulých dnech bylo realizováno velké množství změn termínů – dovolujeme si upozornit, že prostřednictvím vámi používané žádosti v detailu utkání jsou procesovány výhradně změny v rámci téhož hracího víkendu – proces žádosti o výměny pořadatelství či změny mimo hrací termíny je řešen prostřednictvím PDF formulářů, které budou vbrzku zveřejněny v sekci dokumenty a bude je možné zadávat do rozhraní E-podatelny.

5. Prosíme rovněž o důkladnou kontrolu fakturačních údajů uvedených v detailu klubu v H-netu 2.0, jelikož tyto budou podkladem pro generování faktur za uhrazené objednávky z účetního systému Xaverius.V průběhu a příštího týdne budou schvalovány vaše žádosti o nové registrace podané prostřednictvím žádosti o členství a také bude možné zadávat žádosti v rámci přestupního řízení. Zároveň již můžete využívat žádosti o uznávání licencí.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na simunek@chf.cz.