3.12.2015 otevřeno: 3226 x
Kvalifikace žákovské ligy chlapců a nasazení do hlavní soutěže
O víkendu proběhla na čtyřech místech České republiky kvalifikace žákovské ligy. Z každé skupiny postoupily vždy 3 nejlepší družstva. V článku naleznete výsledky kvalifikace a nasazení do hlavní soutěže ŽL chlapců.
Kvalifikace žákovské ligy
Skupina A
Házená Mělník – Dukla Praha II
|
14:22
|
1. HK Dvůr Králové n. L. – TJ Jablonec n. N.
|
26:05
|
TJ Lokomotiva Louny – Házená Mělník
|
14:25
|
Dukla Praha II – 1. HK Dvůr Králové
|
23:08
|
TJ Jablonec nad Nisou – TJ Loko Louny
|
22:19
|
Házená Mělník – 1. HK Dvůr Králové
|
16:19
|
Dukla Praha II – TJ Jablonec n. N.
|
36:08
|
1. HK Dvůr Králové – TJ Loko Louny
|
31:09
|
TJ Jablonec n. N. – Házená Mělník
|
17:26
|
TJ Loko Louny – Dukla Praha II
|
06:32
|
Pořadí:
1. Dukla Praha II
2. 1. HK Dvůr Králové
3. Házená Mělník
4. TJ ELP Jablonec nad Nisou
5. TJ Lokomotiva Louny
Skupina B
TJ Sokol Vršovice – Sokol Šťáhlavy
|
17:19
|
TJ Loko České Budějovice – TJ Náchod
|
20:30
|
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Velké Meziříčí
|
25:29
|
TJ Náchod – TJ Sokol Vršovice
|
16:21
|
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Loko České Budějovice
|
24:20
|
Sokol Šťáhlavy – TJ Náchod
|
16:23
|
TJ Sokol Vršovice – TJ Loko České Budějovice
|
29:13
|
TJ Náchod – TJ Sokol Velké Meziříčí
|
29:22
|
TJ Loko České Budějovice – Sokol Šťáhlavy
|
18:27
|
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Vršovice
|
13:26
|
Pořadí:
1. TJ Sokol Praha Vršovice
2. TJ Náchod
3. TJ Sokol Velké Meziříčí
4. Sokol Šťáhlavy
5. TJ Loko České Budějovice
Skupina C
SK Velká Bystřice – TJ STM Olomouc
|
39:16
|
TJ Fatra Slavia Napajedla – TJ Slovácká Slavia UH
|
26:16
|
Sokol Ostrava – SK Velká Bystřice
|
15:34
|
TJ STM Olomouc – TJ Fatra Slavia Napajedla
|
27:22
|
TJ Slovácká Slavia UH – Sokol Ostrava
|
27:27
|
SK Velká Bystřice – TJ Slavia Fatra Napajedla
|
41:16
|
TJ STM Olomouc – TJ Slovácká Slavia UH
|
24:19
|
TJ Slavia Fatra Napajedla – Sokol Ostrava
|
26:26
|
TJ Slovácká Slavia UH – SK Velká Bystřice
|
14:36
|
Sokol Ostrava – TJ STM Olomouc
|
23:29
|
Pořadí:
1. SK Velká Bystřice
2. TJ STM Olomouc
3. TJ Slavia Fatra Napajedla
4. Sokol Ostrava
5. TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště
Skupina D
TJ Cement Hranice – Házená TJ Nový Jičín
|
13:18
|
KH Kopřivnice – HC Zlín
|
20:17
|
TJ Rožnov pod Radhoštěm – TJ Cement Hranice
|
20:18
|
Házená TJ Nový Jičín – KH Kopřivnice
|
16:20
|
HC Zlín – TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
15:16
|
TJ Cement Hranice – KH Kopřivnice
|
16:19
|
Házená TJ Nový Jičín – HC Zlín
|
26:26
|
KH Kopřivnice – TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
25:22
|
HC Zlín – TJ Cement Hranice
|
25:15
|
TJ Rožnov pod Radhoštěm – Házená TJ Nový Jičín
|
10:22
|
Pořadí:
1. KH Kopřivnice
2. Házená TJ Nový Jičín
3. TJ Rožnov pod Radhoštěm
4. HC Zlín
5. TJ Cement Hranice
Žákovská liga - nasazení do soutěže